Sonbahar Kış Trendleri | Moda Blog

Sonbahar Kış Trendleri

Mağazalarda göz kırpan Sonbahar Kış trendleri ile geçtiğimiz moda ile bu yıl ki moda arasında bazı farklar gözleniyor. Geçen Kış mevsiminde moda olan pembe renk bu yıl yerini kırmızının cazibesine bırakıyor. Ünlü moda evi Givenchy bu yıl ki tasarımlarında özellikle kırmızı tonlarına yer vererek görenleri büyülüyor.

Givenchy gibi ünlü bir markanın yanı sıra diğer moda devlerinin de tasarımlarında kırmızı tonlarını kullandıkları biliniyor. Her yıl mat renklerle Kış mevsimine girilen botlar bu yıl daha canlı ve ilgi çekici renklerle kendini öne çıkarıyor. Geçen yıl düz ve beyaz botlar ilgi görürken 2018 modasında buna bir yenisi daha eklendi ve beyaz ve düz botlar parıltılı birer tasarım içermektedirler.

70’li Yılları Hatırlatan Moda

Fitilli kadife 70’li yıllarda sıklıkla rağbet gören bir renk olurken bir müddet podyumlardan uzak kalmış idi. Ancak 2018 Sonbahar Kış modasında fitilli kadife yine gözleri dolduran bir parça olarak karşımıza çıkıyor.

Yetmişli yılların fitilli kadife takımlarını geri döndüren 2018 Kış trendleri ünlü markaların koleksiyonlarında yer alıyor. Bele vurgu yapan kesimler modern tasarımlar içine dahil oluyor ve 2018 yılının modası geçmişten izler taşıyarak günümüzde daha modern tasarımlarla buluşuyor.

Kış Trendleri

Bu yıl kış trendlerinde oversize kalıplar yerine bele vurgu yapan kesimleri görmek mümkün! Yine de geçen yılın modasından vazgeçemeyenler için oversize kalıplardan da yararlanılmıyor değil. Geçen yıl Kış sezonunda file çorap trendi bu yıl da devam ediyor. Kış trendleri 2018 yılında daha çok geçmişten esinleniyor denilebilir.

Victoria Beckham, Ellery ve Calvin Klein 90’lı yılları hatırlatan takımları geri getiriyor. Vatkalı ve blazer tarzda ki ceketler ofis çalışanlarının kullanabilecekleri Kış trendlerinden oluyor. Ünlü markalar bu parçaları 2017 yılının modasına da uyarlamaktan geri kalmıyor.

Valentino gibi ünlü marka elbiselerin dönüşünden yararlanıyor ve yine geçmiş yılları hatırlatan tasarımlarla gündeme oturmayı başarıyor. Romantik elbise tasarımları ile çiçek baskılarına önem veriyor. Kadife ve saten ipek kumaşları 2018 modasında sıklıkla görmek mümkün! Sizde modanın rüzgarından esinlenerek kendi stilinizi oluşturabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Turkish
Emg Nedir, afrika örgüsü nasıl yapılır,yeni bir iş,emes hastalığı nedir, Genel Bilgi Sitesi, Elektronik Nargile, Elektronik Sigara Likit ,Elektronik Sigara