Genç Kız El Örgü Yelek Modelleri | Moda Blog

Genç Kız El Örgü Yelek Modelleri

Kış aylarını sıcacık geçirmek için örgü giyecekler vazgeçilmezdir. Ev  içinde ya da dışarıda en sık kullandığımız yelekler ise genç kızlar için çeyiz sandığında beklemek yerine günlük hayatın vazgeçilmezi olmalıdır. El örgüsü bir yelek sıcacık sararken tarzı daha yaşlarına uygun olmalı. Bunun için klasik modellerin dışında birbirinden farklı yelek modelleri de deneyebilirsiniz. Sıfır kol bir yelek için tamamında değil de etek ucunda ya da yakasında örnek kullanmanız daha modern görünmesini sağlar.

Dirsek kollu ya da uzun kollu modellerde küçük örnekler kullanabilirsiniz. Büyük desenler kaba bir görünüm verebilir. Kullanımı daha rahat olması açısından yumuşak iplerle daha sade modeller hem şık hem de spor görünüm kazandırır. Yeleklerinize dilerseniz cep de ekleyebilirsiniz. Yuvarlak yaka ya da hakim yaka en uygun seçeneklerdir. Büyük ahşap düğmeler tercih edersiniz daha genç bir görünüm elde edersiniz.

Dilediğiniz renkte örebileceğiniz yelekler de tek renk kullanmanızı öneririz Hareketlilik katmak istiyorsanız düğmelerinizi renkli seçebilirsiniz. Yeleğin tamamında bir örnek kullanmazsanız sadece bir bölümünü hareket kazandırıp geri kalanını düz örebilirsiniz. En çok yakışan saç örgüsü modelini kullanılabilir ya da sevdiğiniz bir motifi bir kısmında ağırlıklı kullanabilirsiniz. Gri tonlarında yeleklerin her zaman çok tercih edilir ama genç kızlar için daha canlı renklerle kullanabilirsiniz. Borada tonlarında bir yelek düz bir örgüyle şık bir görüntü olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Turkish
Emg Nedir, afrika örgüsü nasıl yapılır,yeni bir iş,emes hastalığı nedir, , Elektronik Nargile, Elektronik Sigara Likit ,Elektronik Sigara