Bol paça Pantolon Kombini Nasıl Yapılır? | Moda Blog

Bol paça Pantolon Kombini Nasıl Yapılır?

2016 yılından beridir bol paça pantolon modası günümüze kadar popülaritesini arttırarak gelmiştir. zaman içerisinde İspanyol paça, bol paça, düşük bel gibi pek çok çeşit model dolaplarımızın vazgeçilmezi olmuştur. peki bir bol paça pantolon modeli nasıl giyinilmelidir?

Bol paça pantolon modellerini kimler tercih etmeli, hangi vücut tipine nasıl pantolonlar gider, bol paça pantolon kombineleri nasıl yapılır, bu türden soruların cevaplarını birlikte arayalım. Bol paça pantolon modellerinin tarihçesi 1920 li yıllara dayanmaktadır. İlk zamanlarda bol paça konusunda çok sayıda eleştiri alınsa da moda patronları bu işten vazgeçmediler. Manken ebatlarında bir fiziğiniz varsa bu moda tam size göre. Ancak basen kısmından fazlalarınız varsa ve yaz aylarına giriyorsanız bol paça pantolon seçimine dikkat etmelisiniz. Bu söylediklerimiz almamanız açısından değildir ancak seçim sırasında dikkatli olmanız gerektiğinizi ifade etmek istiyoruz. Ayrıca belirtilmesi gereken bir diğer husus bol paça pantolonun bazı insanları kısa gösterdiğidir. Düşük bel ve bol paça ile kendinizi olduğunuzdan birkaç cm kısa gösterebilirsiniz.

Bol paça pantolon giyimi sırasında uzun topuklu ayakkabılar tercih etmek boy kısa görünümünü toparlayacaktır. Yüksek bel ve bol paça kumaş dediğimiz gibi basenlerinizde fazlanız varsa hemen göz önüne çıkaracaktır. Bu durumda bol paçayla birlikte vücuda oturan bir tişört tercih edilebilir. Ayrıca beli vurgulayacak bir kemerle açıklar örtülür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Turkish
Emg Nedir, afrika örgüsü nasıl yapılır,yeni bir iş,emes hastalığı nedir, , Elektronik Nargile, Elektronik Sigara Likit ,Elektronik Sigara