Banyo Paspas Takımı Modelleri | Moda Blog

Banyo Paspas Takımı Modelleri

Banyo paspas modelleri bu yıl rengarenk, farklı desenlerle banyolarınıza renk katacaktır, baharın renklerini kendinde bulunduran sarı papatya desenli ve zemin rengi mavi olan güzel bir banyo takımıdır bu yılın tasarımlarında biridir. Gül desen detaylı olan kırmızı, yeşil, pembe renkleri bir arada bulunduran renklerin uyumu sağladığı üç parçadan oluşan banyo paspas takımı modelidir. Kedi desenli olan kırmızı, siyah ve beyaz renklerden oluşan, iki parçadan oluşan güzel renkli banyolara hareket katan güzel bir banyo takımıdır.

Balık şeklinde olan sarı, turuncu, pembe renkleri bir arada bulunduran, her banyoya uyum sağlayan cıvı cıvıl banyo paspas modelidir. Mor gül desenli olan ve paspasın desenin ayrıca bisiklet deseni de bulunduran mor, beyaz renklerin bulunduğu güzel bir üçlü paspas modelidir.

Paris görselli bulanan ve mor ve gri tonların paspastan bulanan bu yılın tasarımlardan olan her mutfağa uyum sağlayan banyo paspas takım modelidir. Banyoların da bile şıklığı seven hanımlar için Fransız danteli olan, üçlü paspas takımı bu modelin farklı renkleri olan modelin paspastan ki Fransız danteli paspasa ve banyonuza şıklık katacaktır.

Paspasın üzerin de ki görsellik bir kuş kafesi ve kafesin için de iki kuş görseli olan özellikle yeni evlenen çiftlerin banyolarına yakışacak bir modeldir. Bir başka bir modelimiz olan, pelüş olan, tavşan tüylü olan farklı renkleri bulanan yumuşacık ve çok seveceğiniz bir banyo paspas takımı modelidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Turkish
Emg Nedir, afrika örgüsü nasıl yapılır,yeni bir iş,emes hastalığı nedir, , Elektronik Nargile, Elektronik Sigara Likit ,Elektronik Sigara