2018 SONBAHAR - KIŞ ORTA YAŞ KOMBiNİ FİKİRLERİ | Moda Blog

2018 SONBAHAR – KIŞ ORTA YAŞ KOMBiNİ FİKİRLERİ

     Son zamanlarda orta yaş , genç nesil ayrımı modada pek kalmadı . Her kadın kendisine yakışanı cesurca giyebiliyor . Bu da millet olarak öz güven artışını işaret ediyor . Pudra tonlarında ki kap boyu kabanın içine tercih edilen mini elbise bunu ispatlar nitelikte . Siyah elbisenin altına siyah maxi çizmeler kullanılmış . Çantanında kapitone siyah oluşu bütünlük oluştururken üzerindeki parçanın farklı renk oluşu hoş bir enerji sağlamış . Üzeri uzun ve yumuşak kürk detaylı kaban hoş bir tasarım olmuş . İçindeki siyah parçanın büyük metal düğmesi farlı bir hareketlilik sağlamış . Çizmelerde farlılık gözlenmemekle birlikte tek ayrıntı Topuklarının ince ve platformunun düşük olması .
  Bu tarz ayakkabılar yürürken daha zarif hareket etmeyi sağlıyor . Çantanın büyük , portföy ve rugan oluşu hoş bir dokunuş olmuş . Daha spor ve aynı zamanda havalı görünmek isteyen kadınlar için  Küçük kazak hem cool hem de spor bir görüntü oluşturuyor . Kahve rengi ve beyaz karışımından oluşan bu trikonun altına parçayı göstermek için beyaz bir parça daha giyilmiş . Tam da istenildiği gibi model ortaya çıkmış . Altına siyah ve yırtık denim dar paça bir pantolon tercih edilmiş . Üstündeki pudra kaban ile harika bir uyumsuzluk içindeki bu kombin etrafa pozitif bir enerji yayıyor . Ayrıca farkını fark ettirmek isteyenlerin bir numaralı tercihi de olabilir .
      Kadınsı ve kokoş görünmeyi seven kadınların en sevdiği desen leopar deseni . Bu deseni istediği her yerde kullanabilen yetenekli kişilikler de mevcut . Tıpkı sıradaki kombinin çanta üzerindeki büyük leopar desenleri gibi . Çantanın kapak kısmı siyah deri ama kendisi leopar desenli . Ayakkabılar bilek bot  , mini topuk  ve üzerindeki köşeli zımbalar ile çanta büyük bir uyum içerisinde kadının içindeki hem vahşi hem kokoş kadını ortaya çıkarmayı başarıyor . Kombinin diğer parçaları siyah şal ve beyaz gömlek kombinde bütünlüğü ele almış durumda .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Turkish
Emg Nedir, afrika örgüsü nasıl yapılır,yeni bir iş,emes hastalığı nedir, , Elektronik Nargile, Elektronik Sigara Likit ,Elektronik Sigara